«DNB» un «Nordea» apvienotā banka darbu sāks oktobrī

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

 "Nordea Bank" un DNB apvienotā banka "Luminor Bank" darbu sāks šā gada 1. oktobrī, informē abu komercbanku pārstāvji.

"Pēc nesenā Eiropas Komisijas lēmuma apstiprināt "Nordea" un "DNB" plānus apvienot darbību Baltijas valstīs darījumu plānots noslēgt 1. oktobrī," teikts abu banku paziņojumā.

Pēc banku apvienošanās uz noteiktu laiku klientu apkalpošana notiks kā ierasts – klientu konti, kontu numuri, līgumi un maksājumu kartes, kā arī spēkā esošie kodi un paroles saglabāsies nemainīgi. Tāpat nemainīsies klientu spēkā esošās saistības un "Luminor" turpinās sniegt finanšu pakalpojumus kā ierasts.

Tas nozīmē, ka tuvākajā nākotnē klientu bankas konti un maksājumu apstrāde tiks organizēta pašreizējās banku sistēmās. Tādējādi klienti līdz noteiktam laika brīdim turpinās izmantot esošos banku risinājumus - internetbanku, mobilo banku un citus ikdienas finanšu risinājumus.

Pirmās klientiem redzamākās izmaiņas pašreizējo produktu un pakalpojumu piedāvājumos paredzētas "Luminor" pirmo 100 darbības dienu laikā, informē bankas.

Saistībā ar banku apvienošanos 1. oktobrī iespējami īslaicīgi traucējumi bankas sistēmu darbībā, piemēram ienākošo un izejošo maksājumu izpildē vai internetbankas darbībā. Klienti par plānotajām izmaiņām sistēmu darbībā nepieciešamības gadījumā tikšot brīdināti savlaicīgi. 

"Luminor" plāno kļūt par vadošo finanšu pakalpojumu sniedzēju Baltijas reģionā, kas "apvienos zināšanas par vietējo tirgu un orientāciju uz klientu ar ilglaicīgu Ziemeļvalstu pieredzi banku nozarē", teikts banku paziņojumā. "Luminor" mērķa klienti būs vietējie un Baltijas līmeņa uzņēmumi, kā arī finansiāli aktīvi un uzņēmīgi cilvēki.

Pēc darījuma slēgšanas 2017. gada 1. oktobrī "Luminor" sāks darbu Erki Rāzukes, "Luminor Grupas" valdes priekšsēdētāja, vadībā ar vadības komandu no Lietuvas, Igaunijas, Latvijas un Ziemeļvalstīm. 

Jau ziņots, ka “Nordea”  un "DNB" bankas noslēdza vienošanos par darbības apvienošanu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, lai izveidotu jaunu banku Baltijā. Nupat Eiropas Komisija apstiprinājusi "DNB" un "Nordea" darbības apvienošanu Baltijas valstīs 

Latvijas Komercbanku asociācijas dati liecina, "Nordea Bank" Latvijas filiāle pēc aktīvu apmēra šā gada jūnija beigās bija ceturtā lielākā banka, bet "DNB Banka" - septītā lielākā banka Latvijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti