«Bite» pērk IKT uzņēmumus «Stream Networks» un «Latnet Serviss»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Mobilo sakaru operators "Bite Latvija" ir parakstījis 100% kapitāldaļu pirkuma līgumu par "Stream Networks" un tā meitasuzņēmuma "Latnet Serviss" iegādi, informēja “Bites” vadītājs Latvijā Kaspars Buls.

Buls uzsvēra, ka, apvienojot “Bites” jaudu ar "Stream Networks" un "Latnet Serviss" kompetenci informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) risinājumu izstrādē un pakalpojumu sniegšanā, tiek likti pamati mūsdienīga biznesa mobilo sakaru un IKT pakalpojumu portfeļa izveidei biznesa segmenta klientiem.

“Apvienojot spēkus, mēs varēsim integrēt mobilo sakaru pakalpojumus ar moderniem IKT risinājumiem, piemēram, optisko internetu, IP telefoniju, videonovērošanu, mākoņpakalpojumiem un citiem mūsdienās aktuāliem biznesa pakalpojumiem, piedāvājot biznesa klientiem pilna servisa pakalpojumus," uzsvēra Buls.

"Latnet Serviss" un "Stream Networks" komanda un tās līdzšinējais vadītājs Edgars Ricevs turpinās darbu apvienotajā uzņēmumu struktūrā. Ricevs arī turpinās darbu "Stream Networks" un "Latnet Serviss" valdēs kā to priekšsēdētājs.

Darījuma noslēgšanai nepieciešama Konkurences padomes atļauja. Darījuma summa ir konfidenciāla.

SIA "Stream Networks" ir dibināta 2007.gadā. SIA "Latnet Serviss", kas ir viens no Latvijas interneta pamatlicējiem, tika iegādāts 2014.gadā. Pašlaik "Stream Networks" un "Latnet Serviss" apvienotajā uzņēmumā strādā 48 darbinieki, kuri apkalpo vairāk nekā 2500 klientu Latvijā, no kuriem lielākā daļa ir korporatīvie klienti. Uzņēmumu grupas kopējais konsolidētais apgrozījums 2016.gadā bija 5,5 miljoni eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti