Tallinā un Viļņā kāpj dīzeļdegvielas cenas, Rīgā vērojams kritums

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā degvielas cenas samazinājās, bet Tallinā un Viļņā cenas praktiski nemainījās, izņemot dīzeļdegvielu, kuras cena auga, liecina aģentūras LETA apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Augstākā cena dīzeļdegvielai piektdien bija Rīgā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā gan 95.markas benzīns, gan dīzeļdegviela maksāja vienādi - 1,634 eiro par litru, benzīna cenai samazinoties par 3%, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 5,2%.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena nedēļas laikā nemainījās un maksāja kā nedēļu iepriekš - 1,534 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 0,6% - līdz 1,554 eiro par litru.

Arī Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena nemainījās un piektdien maksāja 1,679 eiro par litru, savukārt dīzeļdegvielas cena palielinājās par 0,6% - līdz 1,589 eiro par litru.

Autogāzes cenas Baltijas valstu galvaspilsētās nedēļas laikā nav mainījušās. Rīgā litrs autogāzes maksāja 0,735 eiro, Viļņā - 0,652 eiro, bet Tallinā - 0,68 eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti