Baltijas valstu galvaspilsētās šonedēļ atšķirīgas degvielas cenu tendences; Vislētākā degviela – Viļņā

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās degvielas cenām bija atšķirīgas tendences, tostarp Rīgā degvielas cenas nemainījās, Tallinā tās palielinājās, kamēr Viļņā cena samazinājās benzīnam, bet dīzeļdegvielai nemainījās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Tallinā, seko Rīga un Viļņa. Savukārt dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Tallina, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95.markas benzīna cena un dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā nemainījās un maksāja attiecīgi - 1,704 eiro un 1,604 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīna cena samazinājās par 0,3% - līdz 1,569 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nemainījās un maksāja 1,469 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās piektdien 95.markas benzīna cena palielinājās par 0,5% - līdz 1,759 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 0,6% - līdz 1,559 eiro par litru.

Autogāzes cenas Baltijas valstu galvaspilsētās nedēļas laikā nav mainījušās. Rīgā autogāze maksāja 0,739 eiro par litru, Viļņā - 0,642 eiro, bet Tallinā - 0,68 eiro par litru.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti