Rīta Panorāma

ES neierobežos Ukrainas lauksaimniecības preču importu

Rīta Panorāma

Latvijas zinātnes izaicinājumi un sasniegumi

Itālijā sagrauts nelegālās imigrācijas veicināšanas tīkls

Itālijā sagrauts nelegālās imigrācijas veicināšanas tīkls

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 3 mēnešiem.

Itālijā izdevies sagraut nelegālās imigrācijas veicināšanas tīklu, informēja Itālijas varas iestādes. Kopumā veiktas 44 kratīšanas un citas izmeklēšanas darbības.

Izmeklēšanu uzsāka saistībā ar 2016. gadā Vācijas galvaspilsētas Berlīnes Ziemassvētku tirdziņā sarīkoto terora aktu. Operācija noveda līdz piesardzības pasākumu veikšanai pret trim Tunisijas pilsoņiem, kas apsūdzēti par transnacionālu noziedzīgu biedrošanos ar mērķi veicināt nelegālo imigrāciju.

Tīkls organizēja galvenokārt Ziemeļāfrikas valstu iedzīvotāju nelegālu ierašanos Sicīlijā un palīdzēja viņiem iegūt dokumentus, kas vajadzīgi ceļošanai uz citām Šengenas zonas valstīm. Starp ārzemniekiem, kas mēģināja nelegāli iekļūt Itālijā, bijušas ar džihādistiem saistītas personas.

Iekšlietu ministrs Mateo Pjantedozi pēc informācijas publiskošanas aicināja kontrolēt migrācijas plūsmas, jo nekontrolēts process var radīt riskus, kas saistīti ar starptautisko terorismu. To apzinās arī Briselē, un Eiropas Robežu un krasta apsardzes aģentūra "Frontex" šogad atvēlēs 100 miljonus eiro nevēlamu un atraidītu patvēruma meklētāju deportēšanai.

Eiropas Savienība arī plāno apturēt vīzu izsniegšanu valstīm, kas atsakās uzņemt atpakaļ savus pilsoņus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti