Rīta Panorāma

Nīderlandē sociālās apmācības bezmaksas veikals

Rīta Panorāma

Reto slimību diagnosticēšanas un ārstēšanas process Latvijā

EK pieprasa "Google" sniegt skaidrāku informāciju klientiem

Eiropas Komisija pieprasa «Google» sniegt skaidrāku informāciju klientiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Eiropas Komisija pieprasījusi jauno tehnoloģiju milzim "Google" sniegt precīzāku informāciju patērētājiem. To paredz Eiropas Savienības tiesību akti.

Dialogs, kurā bija iesaistīts uzņēmums, kā arī  komisija, Nīderlandes Patērētāju un tirgus pārvalde un Beļģijas Ekonomiskās inspekcijas ģenerāldirektorāts, sākās 2021. gadā. "Google" piekrita risināt izvirzītās problēmas un ieviest izmaiņas vairākos savos produktos un pakalpojumos, lai nodrošinātu atbilstību bloka patērētāju tiesību aizsardzības noteikumiem. Tomēr Eiropas Savienības tiesiskuma komisārs Didjē Reinderss uzsver, ka gandrīz trīs gadus pēc Covid-19 pandēmijas sākuma un ierobežojumu atcelšanas aizvien vairāk patērētāju izmanto internetu, lai rezervētu brīvdienu ceļojumus, veiktu pirkumus vai lasītu atsauksmes.

Bloka dalībvalstu iedzīvotājiem ir tiesības uz skaidru un pilnīgu informāciju, tāpēc "Google" tiek aicināts pilnībā ievērot noteikumus. Amatpersona arī norāda, ka kompānijas jau apstiprinātās saistības ir solis uz priekšu pareizajā virzienā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti