ASV producenti jau steidz veidot filmu par Taizemes izglābtajiem zēniem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

ASV producenti jau steidz veidot filmu par šonedēļ pēc divarpus nedēļas kādā alā iesprostotajiem un tad izglābtajiem Taizemes zēniem.

Tikai dienu pēc operācijas veiksmīgām beigām ASV kristīgo filmu studija "Pure Flix" paziņojusi, ka notikumus Taizemē plāno iemūžināt Holivudas filmā.

Tās producentu grupa jau atrodas Taizemes ziemeļos un runā ar glābšanā iesaistītajiem cilvēkiem, taču zēnu ģimenes netraucē.

KONTEKSTS:

Glābēji un nirēji no applūdušās alas Taizemes ziemeļos izglāba visus 12 zēnus un viņu futbola treneri. Visi ir nogādāti slimnīcā, kur viņiem būs jāpaliek mediķu aprūpē karantīnas režīmā, lai pārliecinātos, ka alā nav iegūtas kādas infekcijas. Mediķi paziņojuši, ka zēnu veselības stāvoklis ir salīdzinoši labs, tomēr viņu imūnsistēma ir novājināta. Sliktākā stāvoklī ir futbola treneris, kurš regulāri atteicies no ēdiena, atdodot to bērniem.

12 zēni vecumā no 11 līdz 16 gadiem un viņu 25 gadus vecais futbola treneris alu sistēmā kalnos pie Taizemes un Mjanmas robežas bija iesprostoti kopš 23.jūnija. Viņi devās izpētīt alu sistēmu, taču pēkšņas lietusgāzes to applūdināja, nobloķējot izeju.

Pēc vairāk nekā nedēļu ilgiem meklējumiem nirējiem viņus izdevās atrast. Aptuveni četrus kilometrus no ieejas alu sistēmā viņi no ūdens raduši patvērumu uz liela akmens. Taizemiešu un ārzemju ūdenslīdēji piegādājuši iesprostotajiem ūdeni, pārtiku, skābekli un snieguši medicīnisko palīdzību, taču arvien bija bažas par skābekļa līmeni alā.

Profesionāliem nirējiem, lai nokļūtu līdz šai vietai, bija nepieciešamas piecas līdz sešas stundas un tikpat atpakaļ. Šajā ceļā daudzviet applūdušās ejas ir ļoti šauras un dubļainas. Viens no operācijā iesaistītajiem nirējiem gājis bojā

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti