Simtiem «Eurostar» pasažieru Lielbritānijā astoņas stundas iestrēguši vilcienā

Lielbritānijā aptuveni 700 pasažieri ilgāk nekā astoņas stundas pavadījuši iesprostoti "Eurostar" vilcienā bez elektrības un funkcionējošām tualetēm.

Vilciens plkst. 8.16 (plkst. 10.16 pēc Latvijas laika) izbrauca no Londonas, bet aptuveni pēc pusstundas sabojājās pie ieejas Lamanša tunelī. Vilciena galamērķis bija Amsterdama.

Pasažieru vilcienu operators "Eurostar", kas nodrošina satiksmi zem Lamanša šauruma, skaidroja, ka negadījumu izraisījusi elektrības kabeļa uzkrišana uz vilciena.

Pasažieri ziņoja, ka vilcienā nav elektrības un nedarbojas tualetes. Uzņēmums atzina, ka situācija vilcienā ir sarežģīta.

"Pēc sarežģītās situācijas, ko izraisīja vilciena novietojums un sliežu ceļu infrastruktūra, (..) bija jāievēro noteiktas drošības procedūras, pirms mēs varējām pārvietot vilcienu," paziņoja "Eurostar", norādot, ka vilciens ar visiem pasažieriem tiek transportēts atpakaļ uz Londonu.

"Eurostar" atvainojas par problēmām, ar kurām šodien saskārās klienti, un paziņoja, ka pasažieriem tiks izmaksāta paaugstināta kompensācija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti