Atrasti divi Baltimoras tilta katastrofas upuri

ASV pilsētā Baltimorā ūdenslīdējiem trešdien izdevies atrast divus no sešiem bojāgājušajiem, kuri dzīvību zaudēja pēc tilta sagrūšanas, tajā ietriecoties konteinerkuģim.

Baltimorā joprojām turpinās seku likvidēšanas un arī bojāgājušo meklēšanas darbi pēc nedēļas sākumā notikušās katastrofas, kurā konteinerkuģis ieskrēja vienā no Frānsisa Skota Kī tilta balstiem, kā rezultātā teju viss tilts sagruva.

Bojā gājuši seši cilvēki un divus no tiem ūdenslīdējiem trešdien ir izdevies atrast. Abi atrasti mikroautobusā, kas bija iegāzies ūdenī līdz ar tilta daļām. Turpinās pārējo četru mirušo meklēšana, taču ūdenslīdējiem tā ir sarežģīta, jo ūdens temperatūra ir ļoti zema un ūdenī ir daudz tilta atlūzu.

ASV jūras kara flote plāno izmantot baržas ar smagiem celtņiem, lai paceltu tilta daļas, kas iekritušas ūdenī. Glābšanas brigādes strādā, lai novērstu bīstamu materiālu nokļūšanu ūdenī, un negadījuma vietā strādā arī izmeklētāji.

Uz kuģa, kurš uzskrēja tiltam, ir liels daudzums mazuta un smēreļļas, un uz klāja atrodas arī aptuveni 4700 kravas konteineri, tostarp 56 no tiem atrodas bīstami materiāli.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti