Indijā trešo nedēļu cenšas atbrīvot aizgruvušā tunelī iesprostotu 41 strādnieku

Indijas ziemeļos trešo nedēļu turpinās glābšanas operācija, lai atbrīvotu Himalaju kalnos iegruvušā tunelī iesprostotu 41 strādnieku. Glābšanas darbi līdz šim bijuši lēni, jo tos sarežģījuši krītoši gruveši un urbjmašīnu bojājumi. Indijas armija svētdien incidenta vietā nogādāja specializētu aprīkojumu.

Trīs vietās turpinās rakšanas un urbšanas darbi, lai nokļūtu līdz iesprostotajiem. Vienai no urbjmašīnām, kas sestdien saplīsusi, pietrūkuši vien deviņi metri, lai beidzot izurbtu ceļu līdz strādniekiem. 

Indijā turpinās centieni izglābt nogruvuma iesprostotu 41 strādnieku
00:00 / 00:34
Lejuplādēt

Pirmo reizi glābējiem iesprostotos strādniekus izdevās ieraudzīt dzīvus tikai otrdien, 21. novembrī, kad bija pagājusi vairāk nekā nedēļa kopš nogruvuma. Glābēji caur gruvešiem ieslidināja šauru cauruli, kurā ievietoja nelielu videokameru.

Pa cauruli iesprostotajiem piegādā arī gaisu, pārtiku, ūdeni un elektrību. Izveidota arī telefona centrāle, lai iesprostoto vīriešu ģimenes varētu piezvanīt un sarunāties ar strādniekiem. Lielākā daļa iesprostoto ir viesstrādnieki no dažādām attālām Indijas vietām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti