Igaunija uz robežas ar Krieviju izvieto papildu betona barjeras

Igaunija pierobežas pilsētā Narvā izvietoja papildu betona barjeras bažās par nelikumīgas migrācijas pieaugumu no Krievijas. Barjeras palīdzēs robežsardzei un likumsargiem nepieciešamības gadījumā reaģēt uz robežas apdraudējumu.

Pirmās barjeras izvietotas jau pagājušonedēļ, kad trešo valstu pilsoņi bez atbilstošiem dokumentiem centās šķērsot robežu. Iepriekš izvietotajām 10 betona piramīdām tagad pievienotas vēl 15 barjeras.

"Šobrīd sekojam situācijai Somijā. Ņemot vērā tur notiekošo, gatavojamies līdzīgiem migrācijas uzbrukumiem arī Narvas virzienā," pastāstīja Narvas robežšķērsošanas punkta vadītājs Mareks Līva. "Tādā gadījumā esam gatavi arī šo robežšķērsošanas punktu slēgt."

Igaunijas premjere Kaja Kallasa apgalvo, ka varasiestādes zina, kā rīkoties, ja situācija uz austrumu robežas saasinātos. Taču šobrīd vēl apdraudējums neesot tik liels, lai robežu slēgtu.

Reaģējot uz migrācijas pieplūdumu no Krievijas, Somija šonedēļ lēma slēgt visus robežpunktus, atstājot atvērtu tikai vienu punktu valsts ziemeļos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti