Polijas galvaspilsētā plašs ugunsgrēks tirdzniecības centrā

Polijas galvaspilsētā Varšavā agrā svētdienas rītā aizdedzies tirdzniecības centrs. Notikuma vietā strādā desmitiem ugunsdzēsēju vienību un virs ēkas pacēlušies biezi dūmi. Apkārtnē dzīvojošie cilvēki aicināti aizvērt logus un izvairīties no došanās ārpus mājām. Ziņu par cietušajiem nav.

"Parasti 11 minūšu laikā ugunsgrēks neaptver tik lielu platību," vēstīja ugunsdzēsēji. "Situācija ir ļoti dīvaina."

Ugunsgrēks tirdzniecības centrā ir izpleties gandrīz visā kompleksā, un ugunsdzēsēji joprojām strādā notikuma vietā. Sociālajos tīklos ir izplatītas fotogrāfijas, kurās redzami milzīgi melni dūmi, kas virmo virs iepirkšanās centra. Tie ir redzami pat vairāku desmitu kilometru attālumā no notikuma vietas.

"Mums ir ugunsgrēks tirdzniecības centrā Varšavā, Marivilskas ielā. Šobrīd uguns apņēmusi aptuveni 80% no tirdzniecības ēkas," ap plkst. 6.00 intervijā "Polsat News" sacīja Polijas Valsts ugunsdzēsības dienesta apgabala štāba Varšavā kapteine Kataržina Urbanovska. 

Ugunsdzēsēji paziņojumu par liesmām saņēma pirms plkst. 4.00. 

"Vietā, kur izcēlies ugunsgrēks galvenokārt atrodas tekstilizstrādājumu veikali. Ugunsdzēsēji strādā notikuma vietā, jau ir 44 ugunsdzēsēju mašīnas, apmēram 200 ugunsdzēsēju. Mums ir arī ķīmijas grupa, kas pēta gaisa kvalitāti apkārtnē," viņa piebilda. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti