Distanču slēpotāja Eiduka desmit kilometru distancē finišē četrdesmitniekā

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka sestdien Somijā notiekošajā Pasaules kausa posmā distanču slēpošanā desmit kilometru distancē klasiskajā stilā ar atsevišķu startu ierindojās 39. vietā, savukārt Kitija Auziņa finišēja 61. pozīcijā 63 sportistu konkurencē, liecina organizatoru informācija.

Ātrākā trasē bija zviedriete Eba Abdersone, finišējot 26 minūtēs un 46,7 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās amerikāniete Rozija Brenana, bet trijnieku noslēdza Zviedrijas slēpotāja Frīda Karlsone.

Eiduka finišu sasniedza 28 minūtēs un 50,4 sekundēs, no uzvarētājas atpaliekot divas minūtes un 3,7 sekundes, savukārt Auziņa distanci veica 32 minūtēs un 28,3 sekundēs.

Tikmēr vīriešu konkurencē startēja Niks Saulītis, kurš bija pēdējais 88 sportistu konkurencē no uzvarētāja norvēģa Martina Levstrema Niengeta atpaliekot 29 minūtes un 10,7 sekundes. Sacensībām bija pieteikts arī Raimo Vīgants, tomēr viņš uz starta neizgāja.

Piektdien sprinta kvalifikācijā Eiduka ieņēma 42. vietu, Auziņa 51. vietu, vīru konkurencē, Raimo Vīgants bija 72. pozīcijā, bet Lauris Kaparkalējs un Niks Saulītis attiecīgi 82. un 83.pozīcijā.