Rīta Panorāma

Pie LNMM atklās unikālu vides instalāciju - "Piemēslot nav māksla"

Rīta Panorāma

Dienvidkorejas restorānā darbu uzsākuši viesmīļi-pavāri roboti

Telefonsaruna ar EČ pludmales volejbolā organizatoru Kasparu Timermani

Pludmales volejbola čempionāta organizatori aicina palīdzēt sakopt laukumus; turnīrs turpinās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Jau piektdienas rītā cilvēki var doties uz Majoru pludmali un palīdzēt Eiropas čempionāta pludmales volejbolā organizatoriem sakopt laukumus pēc vētras postījumiem, lai iespējami ātrāk tur varētu atsākties turnīra mači.

Laikapstākļu dēļ Majoros ceturtdien nebija iespējams nodrošināt piemērotus un drošus apstākļus, lai aizvadītu Eiropas čempionāta mačus – nelīdzēja ne tehnika, ne saceltie vaļņi, un sacensības tika pārceltas uz piektdienu, raidījumā “Rīta Panorāma” pastāstīja čempionāta organizators Kaspars Timermanis.

Spēles tika pārceltas uz piektdienu, un jau no plkst. 8.30 notiek cīņas pagaidu čempionāta norises vietā “Ruukki” pludmales centrā zem jumta. Timermanis gan lūdz skatītājus nedoties uz šo pagaidu pasākuma norises vietu, jo tur ir ļoti maz vietas un skatītāji netiks ielaisti. Viņš mudināja spēļu norisi vērot tiešraidēs.

Tikmēr paralēli notiek darbi arī Majoru pludmalē, lai tiktu galā ar vētras nodarītajiem postījumiem. Timermanis aicina visus, kuriem ir brīvs laiks un fiziskais spēks, doties palīgos sakārtot sacensību nories vietu pludmalē, nevis tikai sociālajos tīklos tīksmināties par dabas stihijas nodarītajiem postījumiem.

Eiropas čempionātā ceturtdien vispirms bija paredzēts aizvadīt spēles vīriešiem grupu kārtā, savukārt sievietēm jāsāk izslēgšanas spēles. Organizatori jau iepriekš pieļāva iespēju, ka nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ sacensību programmā varētu būt nepieciešamas izmaiņas. Čempionāts Majoros noslēgsies svētdien.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti