VIDEO: Volejboliste Tīna Graudiņa nometnē «Personības akadēmija» stāsta par savu treniņu pieredzi

Aizvadīta "Personības akadēmijas" nometnes pirmā pilnā diena – dalībnieki sevi izaicināja, piedaloties "Senajās olimpiskajās spēlēs", kur bija jāpieveic desmit Seno grieķu disciplīnas, kā arī tikās ar basketbola leģendu Ainaru Bagatski un divkārtējo Eiropas čempioni pludmales volejbolā Tīnu Graudiņu, kura pārī ar Anastasiju Samoilovu ieguvusi 4. vietu Tokijas olimpiskajās spēles, kā arī divas reizes bijusi "Gada sportiste" Latvijā.

"Latvijā nākotnē nepieciešamas tādas personības, kuras interesējas par savu apkārtējo vidi, lasa ziņas, seko līdzi procesiem, kas notiek pasaulē, nevis aizver mājas durvis, jo viņiem ir vienalga. Mums vajag rūpēties par to, kas mums ir apkārt. Labākais veids, kā to darīt, uzdot jautājumus un iesaistīties apkārtnes veidošanā," nometnē pauda Tīna Graudiņa.

Viņa arī jauniešiem atklāja savu pieredzi, dodoties bērnībā uz treniņiem. Viņa vienmēr esot gājusi un darījusi pēc vislabākās apziņas, pat ja reizēm bijis slinkums un negribēšana.

KONTEKSTS:

"Personības akadēmijas" nometnē Valmierā 60 jaunieši līdz 18. jūnijam iedvesmosies no spilgtām personībām un varēs gūt ne tikai jaunus draugus, bet arī iemantot izaugsmi veicinoši pieredzi, tiekoties ar Latvijas sporta un citu jomu izcilībām. 

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā nometne risinās kā projekta "Sporto visa klase" daļa, jau otro gadu Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā, nedēļas garumā pulcējot aktīvākos un motivētākos 11 līdz 13 gadus vecus jauniešus no 20 Latvijas skolām.

Pateicoties nometnes partneriem, 28 zēniem un 32 meitenēm dalība nometnē ir bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti