Sporta federācijas aicina pretendēt uz finansējumu jauno talantu atbalstam

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) aicina sporta veidu federācijas projektu konkursā pretendēt uz finansējumu jauno talantu atbalsta programmu īstenošanai, informēja LSFP.

Konkursa mērķis ir sniegt finanšu atbalstu valsts atzīto sporta federāciju 15 līdz 21 gadu veciem talantīgiem un perspektīviem sportistiem, kuri ir sasnieguši vai tiecas sasniegt spožus rezultātus augstu sasniegumu sporta kritērijos noteiktajās sacensībās vai prestižos turnīros sporta veidos, kur nenotiek pasaules vai Eiropas čempionāti.

Katra federācija projektā var pieteikt līdz diviem sportistiem un maksimālā piešķiramā summa vienam atlētam nepārsniegs 5000 eiro. Konkursā uz finansējumu nevar pretendēt sportisti, kurus finansiāli atbalsta Latvijas Olimpiskā vienība (LOV).

Par konkursā iegūtajiem līdzekļiem sportistiem būs iespēja finansēt dalību visaugstākā līmeņa sacensībās un treniņos, kā arī inventāra, tehniskā aprīkojuma un starta formu iegādi. Atbalstāmos sportistus konkursā noteiks pēc katra pretendenta augstākā sasnieguma visaugstākā līmeņa sporta sacensībās 2021. un 2022.gadā.

Konkursā, kuram var pieteikties līdz 17. oktobrim LSFP mājaslapā, jauno sportistu atbalstam paredzēts sadalīt 90 000 eiro no valsts budžetā LSFP paredzētajiem līdzekļiem. 

Savukārt Eiropas Savienības augstskolās studējošie Latvijas izlašu dalībnieki un kandidāti līdz 20. oktobrim var LSFP pieteikties valsts finansētajām sporta stipendijām 2022./2023. mācību gadam. Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot mācības ar sportiskās meistarības izaugsmi. Maksimālais sporta stipendijas apmērs ir 2000 eiro vienā mācību gadā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti