«Daugavas» stadions tiesā panāk ledus halles nomas izbeigšanu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa apmierināja Kultūras un sporta centra "Daugavas stadions" prasību pret SIA "Sāgas fonds" par stadiona teritorijā esošās ledus halles nomas līguma izbeigšanu, trešdien informēja "Daugavas stadiona" pārstāvji. Tiesa apmierināja arī prasību par SIA "Sāgas fonds" izlikšanu no telpām. 

Tāpat tiesa noraidīja "Sāgas fonda" pretprasību par veikto ieguldījumu atmaksu. 

Pērn oktobrī "Daugavas" stadiona valde nolēma drošības apstākļu dēļ nekavējoties pārtraukt stadiona īpašumā esošās ledus halles ēkas izmantošanu. Šāds lēmums tika pamatots ar Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) pārbaudēs konstatēto halles tehniskā stāvokļa neatbilstību drošības prasībām. 

Ledus halle 1998. gada 10. augustā pēc līguma tika iznomāta privātam nomniekam SIA “Sāgas fonds". Hokeja kluba “Sāga” prezidents Ralfs Bukarts iepriekš pauda atšķirīgu viedokli gan par būvekspertu atzinumu, gan atzina, ka halle kļuvusi par traucēkli lielajā "Daugavas" stadiona projektā.

Bukarts sacīja, ka savulaik ir veicis halles rekonstrukciju un neko nav saņēmis no stadionam ik gadu atvēlētās valsts dotācijas. Savukārt Martinsons noliedza, ka ieguldījumi veikti.

Savulaik vēl atklātajā ledus laukumā "Daugavas" stadionā savu karjeru sāka Sandis Ozoliņš, Artūrs Irbe, Juris Opuļskis, Viktors Ignatjevs un citi panākumus guvuši Latvijas hokejisti. 

"Daugavas" stadiona teritorijā ir sākusies vērienīga rekonstrukcija, ko vairākos posmos paredzēts īstenot līdz 2022.gadam. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti