Tenisiste Vismane iekļūst jaunatnes olimpisko spēļu astotdaļfinālā

Latvijas tenisiste Daniela Vismane ar uzvaru pār vienu no turnīra favorītēm pirmdien Buenosairesā iekļuva jaunatnes olimpisko spēļu astotdaļfinālā, liecina organizatoru informācija.

Vismane pirmajā kārtā ar 7-5, 6-2 uzveica Taivānas spēlētāju Lianu Enšuo, kura bija izlikta ar otro numuru. Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) rangā Vismane šonedēļ ir 565.vietā, savukārt Liana ieņem 277. pozīciju. Spēlē par vietu ceturtdaļfinālā Vismanes pretiniece būs īriete Džordžija Dramija.

Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) junioru rangā Dramija ieņem 40.vietu un ir 10 pozīcijas augstāk nekā Vismane.

Pirms olimpiskā starta Vismane pauda cerību, ka spēs iekļūt labāko sešiniekā

Savukārt peldētāja Ieva Maļuka ar kvalifikācijā sasniegto desmito rezultātu pirmdien iekļuva pusfinālā 100 metru brīvā stila distancē. Maļuka priekšsacīkstēs finišēja pēc 56,64 sekundēm. Dienu iepriekš Maļuka laboja Latvijas rekordu 200 metru kompleksajā distancē, kur ieņēma 17.vietu ar rezultātu divas minūtes un 19,68 sekundes.

Jau vēstīts, ka Latviju trešajās jaunatnes olimpiskajās spēlēs Argentīnas galvaspilsētā pārstāv 19 sportisti, startējot deviņu sporta veidu desmit disciplīnās.