Latvijas Olimpiskā komiteja apstiprina amatpersonu vēlēšanu rīkošanu 4. jūnijā

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas sesijā 4. jūnijā notiks organizācijas vadības vēlēšanas, trešdien nolēma LOK izpildkomiteja. 

Ģenerālās asamblejas sesiju jūnijā rīkos pēc daļas LOK biedru iesnieguma, kurā prasīts organizācijas vadību vēlēt agrāk nekā iepriekš paredzētajā termiņā septembrī. LOK prezidenta vēlēšanu rīkošanu agrāk, nekā tas bija plānots sākotnēji, atbalstīja 21 sporta federācija. Viņuprāt, pašreizējais LOK prezidents Jānis Buks ir nepietiekami cīnījies par sporta finansējumu un kopējām interesēm. 

Pēc LOK statūtiem, Ģenerālās asamblejas pārskata un vēlēšanu sesijai jānotiek reizi četros gados, ievēlot LOK individuālos locekļus, vadību, izpildkomiteju un Revīzijas komisijas locekļus. 

Nolikuma prasības paredz, ka visas kandidatūras vēlēšanām jāpiesaka ne vēlāk kā vienu mēnesi pirms Ģenerālās asamblejas sesijas.

Pašreizējais LOK prezidents Buks amatā stājās pērn jūlijā un iepriekš jau pavēstīja, ka uz nākamo termiņu nepretendēs. Prognozēt nākamā LOK prezidenta vārdu vai nosaukt favorītus Buks atturas, sakot, ka sporta nozarē allaž ir daudz aizkulišu runu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti