Vietējie rīkotāji: Pasaules rallijkrosa posma norise Rīgā 2021. gadā ir maz ticama

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Daudz neskaidru jautājumu liek apšaubīt iespējas 2021. gadā Rīgā sarīkot pasaules rallijkrosa čempionāta posmu, Latvijas Radio ceturtdien pastāstīja vietējo organizatoru "RA Events" direktors Raimonds Strokšs. 

Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) 2021. gadam rallijkrosā meklē jaunu mārketinga sadarbības partneri, jo līdzšinējai sadarbībai ar uzņēmumu IMG sezonas beigās tika pielikts punkts. Strokšs atzina, ka tas ir viens no jautājumiem, kas ietekmē rīkotājus arī Latvijā, jo nav, ar ko apspriest svarīgus jautājumus, lai saņemtu atbildes. 

Raimonds Strokšs par rallijkrosu Rīgā 2021.gadā
00:00 / 00:46
Lejuplādēt

"Situācija ir diezgan sarežģīta un, godīgi sakot, domāju, ka viņš [rallijkross Rīgā] nākamgad nebūs," teica Strokšs. "Laiks iet uz priekšu, jaunā čempionāta  rīkotāja vēl nav, nav, ar ko parunāt, un īsti nezinu noteikumus."

Strokšs arī nevēlas sameklēt atbalstītājus, lai pēc tam atkāptos no saviem solījumiem. Situācijas nestabilitāte liek viņam domāt, ka rallijkross Rīgā drīzāk varētu atgriezties 2022. gadā. Sarunas par to varētu sākties, kad tam būs nopietns pamats.

Biķernieku trasi Strokšs raksturoja kā ideāli piemērotu rallijkrosam, turklāt pasaules čempionāta posms Latvijā allaž ir bijis viens no labākajiem.

Latvijas posmu par vislabāk sarīkoto atzina gan pērn, gan 2016. un 2017. gadā, kad pasaules rallijkrosa čempionāts pirmās divas reizes viesojās Rīgā, Biķernieku trasē. FIA vērtējumu nosaka punkti septiņās kategorijās, sākot no strikti noteiktiem drošības pasākumiem trasē, līdz pat mārketinga un mediju aktivitātēm.

Pandēmijas dēļ 2020. gadā pasaules čempionāta kalendāru vairākkārt pārkārtoja un vairākus posmus atcēla, bet Rīgā septembrī risinājās divi sacensību etapi. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti