Karro finišē desmitniekā pasaules čempionāta motokrosā pēdējā posmā

Matīss Karro svētdien ieguva 10.vietu Meksikā aizvadītajā pasaules čempionāta pēdējā posmā motokrosā prestižākajā MXGP klasē, informēja organizatori. Sezonas kopvērtējumā Karro ieguva 13.vietu, kas ir viņa labākais sasniegums.

Leonas trasē Karro finišēja desmitais abos braucienos, nodrošinot arī desmito pozīciju kopvērtējumā 22 dalībnieku konkurencē. Sezonas noslēguma posmā uzvarēja francūzis Gotjē Polēns, kurš pēc 4.vietas pirmajā braucienā bija ātrākais otrajā braucienā.

Uzvaru sezonas kopvērtējumā jau iepriekš bija nodrošinājis itālietis Antonio Kairoli, kurš 17 posmos iekrāja 747 punktus un palika nepārspēts sesto gadu pēc kārtas. Karro sezonā sakrāja 239 punktus. Iepriekš viņa labākais sasniegums prestižākajā ieskaites klasē bija sezonas kopvērtējumā iegūta 16.vieta.

MX2 klasē, kur Latvijas sportisti Meksikā nestartēja, Roberts Justs kopvērtējumā ieņēma 23. vietu, par vienu pozīciju apsteidzot Paulu Jonasu.

Sezonas noslēgumā vēl risināsies Nāciju motokross, kas risināsies Ķegumā septembra pēdējā nedēļas nogalē. Latviju pārstāvēs Matīss Karro (MX1 klase), Pauls Jonass (MX2) un Roberts Justs ("Open"). Rezervisti ir Dāvis Ivanovs, Dāvis Līvs un Augusts Justs.