Jonass Portugālē nenotur līderpozīcijas un finišē otrais

Latvijas labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass, kurš pārstāv “Red Bull Factory KTM Racing” komandu, svētdien Portugālē pasaules čempionāta 12. posmā MX2 klasē nespēja noturēt līderpozīcijas un ierindojās otrajā vietā, liecina organizatoru informācija.

Par uzvarētāju kļuva Šveices motokrosa braucējs Žeremijs Sīvers, bet trešajā vietā ierindojās Tomass Kovingtons no ASV.

Pirmajā braucienā Jonass bija pārliecinošs līderis. Otrajā braucienā startā izrāvās Kovingtons, taču latviešu sportists viņu apdzina un atkal bija līderozīcijās. Taču 12. aplī Šveices motokrosa braucējs Jonasu apdzina, un Pauls finišēja par līderi četras sekundes vēlāk.

Pēc 12 posmiem pasaules čempionāta kopvērtējuma līderis ar 501 punktu vēl joprojām ir Jonass. Viņam ar 463 seko Sīves, bet trešajā pozīcijā ar 377 punktiem ir dānis Tomass Kjērs Olsens.