Rīta Panorāma

Intervija ar VID Muitas pārvaldes direktoru Raimondu Zukulu

Rīta Panorāma

Grupa "Labvēlīgais Tips" aicina uz koncertiem Latvijas estrādēs

Intervija ar motosportistu Kasparu Stupeli

Četrkārtējais pasaules čempions Stupelis šosezon priekšroku dod solo klasei

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Četrkārtējais pasaules čempions motokrosā ar blakusvāģiem Kaspars Stupelis atzīst, ka šī noteikti viņam bijusi ļoti interesanta vasara, kuras laikā izdevies izdarīt daudzas lietas, ko pēdējo 20 gadu laikā turējis kā aizliegto augli.

Iepriekš, piedaloties pasaules čempionātos, kur ir pasaulē augstākais līmenis, viņš nav devis atlaides ne sev, ne savam ķermenim, un nācies izturēt arī psiholoģisko spiedienu. Šogad viņš nejūtas pārmocījis sevi, bet nav arī slinkojis.

Šajā sezonā Stupelis startē solo klasē amatieru čempionātā. Tāds plāns bijis jau sen, bet Covid-19 pandēmija šovasar ir devusi sportistam iespēju īstenot savu ieceri. Kaspars neslēpj, ka savu karjeru viņš iesācis ar solo motociklu, kas palīdzējis viņam arī kā kantētājam tālākajā karjerā – viņš izjūt motociklu.

Šogad Stupelim izdevies vienā dienā startēt gan ar solo moci, gan arī ar blakusvāģi kā kantētājam, turklāt to viņš izdarījis vienā sacensību dienā. Startēt solo bijis daudz grūtāk, un bijis jūtams, ka citi konkurenti četrkārtējam pasaules čempionam mēģinājuši “iekost”. Turklāt arī pulss bijis ātrāks ar solo moci, jo pie blakusvāģa viņš tomēr pieradis un var izdarīt savu darbu bez nervozitātes.

Covid-19 izjauca sportista plānus šai sezonai, taču viņš ir apņēmības pilns startēt Latvijas čempionātā, turklāt sagaidāms, ka Latvijā varētu ierasties arī titulētais Nīderlandes sportists Daniels Vilemsens, ar kuru kā kantētājs Kaspars bija nolēmis startēt šosezon vienā ekipāžā. Latvijas čempionāts sāksies 12. augustā Alojā.

Bijuši vēl plāni startēt ar Vilemsenu, taču mainīgā situācija ar Covid-19 un tā dēļ noteiktie  ierobežojumi daudzviet plānus mainīja, tādēļ Kaspars priekšroku dod amatieru čempionātam solo klasē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti