Dienas ziņas

Valkas novada zemnieki tiekas Lauka dienā

Dienas ziņas

Valkas novadā aptur divu lopkautuvju darbību

Balvos notiek Baltijas čempionāts ūdens motocikliem

Balvos veiksmīgi aizvadīts Baltijas čempionāta ūdens motocikliem posms

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Ūdens motocikli Latvijā joprojām ir salīdzinoši jauns un mazpazīstams sporta veids, bet pirmo reizi Baltijas čempionāta posms šogad notika Latgales reģionā. Balvos nedēļas nogalē pulcējās ne tikai ātrākie pašmāju braucēji, bet arī viesi no Lietuvas, Igaunijas un Somijas, lai sīvā cīņā noskaidrotu, kurš ir labākais.

Sacensību organizators Edgars Kaļva pastāstīja, ka reti kur ir ezers pilsētas centrā, tādēļ radās ideja sarīkot sacensības Balvos. Pirmo reizi Latgalē risinājās Baltijas čempionāta posms, pulcējot apmēram 50 sportistu 11 ieskaites klasēs, bet Latvijas čempionāta sacensības Balvos uzņēma otro gadu. 

Braukšana ar ūdens motociklu nav pats lētākais sporta veids, taču aizrauj visu vecumu un dzimumu pārstāvjus. Viens no sacensību favorītiem Jānis Uzars šim sporta veidam nopietni pievērsies 35 gadu vecumā un atzīst, ka galvenā panākumu atslēga ir izturība.

Uz sacensībām bija atbraukuši arī vairāki godalgoti sportisti no kaimiņvalstīm. Viņi atzinīgi vērtēja ezerā izveidoto trasi, kas ļāva maksimāli izbaudīt ātruma garšu.

Aizvadītais čempionāts pierāda, ka liela mēroga sporta notikumi var noritēt arī ārpus Latvijas galvaspilsētas. Balvos cer, ka šīs sacensības nākotnē kļūs par tradīciju un savus spēkus izmēģināt ieradīsies arī labākie Polijas sportisti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti