«Zemgale/LLU» zaudē pastarīšu duelī Somijas hokeja līgā

"Zemgale/LLU" otrdien Jelgavā ar 2:3 zaudēja tuvākajiem konkurentiem turnīra tabulas lejasdaļā FPS hokejistiem Somijas otrās spēcīgākās jeb "Mestis" līgas spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Laukuma saimniekus Harijs Brants pirmajā trešdaļā izvirzīja vadībā, bet otrajā periodā Kristers Brauns vairākumā panāca neizšķirtu 2:2. Tomēr vēl līdz pēdējam pārtraukumam Konsta Keteli viesiem guva uzvaras vārtus.

Abas komandas vēlreiz tiksies trešdien, kad Jelgavas komandai būs iespēja revanšam.

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgalei/LLU" līdz sezonas noslēgumam atlicis aizvadīt vēl piecas spēles. Pēc 47 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 41 punktu turnīra tabulā atkrita uz pēdējo – 14. – vietu.