«Zemgale/LLU» viesos Somijas līgā revanšējas «Hokki» hokejistiem

Latvijas hokeja čempioni "Zemgale/LLU sestdien viesos ar 3:1 uzvarēja "Hokki" vienību un revanšējās par dienu iepriekš piedzīvoto zaudējumu Somijas otrajā spēcīgākajā jeb "Mestis" līgā, liecina rīkotāju informācija.

Visus vārtus uzvarētājiem guva Artūrs Homjakovs.

Otrajā trešdaļā divi Homjakova iemesti vārti ļāva "Zemgale/LLU" izvirzīties vadībā 2:0, bet līdz pārtraukumam mājinieki rezultāta starpību samazināja. Savukārt trešā perioda sākumā Homjakovs vārtu guvumā pārvērta skaitlisko vairākumu.

Laukuma saimnieki ar 5:2 bija pārāki abu komandu iepriekšējā savstarpējā spēlē piektdien.

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgalei/LLU" četros apļos līdz marta vidum paredzētas 52 spēles, pusi no tām aizvadot ledus hallē Jelgavā. Pēc 46 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 41 punktu turnīra tabulā pakāpās uz priekšpēdējo – 13. – vietu.