«Zemgale/LLU» pagarinājumā piedzīvo zaudējumu Somijas hokeja līgas spēlē

"Zemgale/LLU" trešdien Jelgavā ar 1:2 pagarinājumā zaudēja FPS hokejistiem Somijas otrās spēcīgākās jeb "Mestis" līgas spēlē, ciešot divās dienās otro neveiksmi, liecina rīkotāju informācija.

Harijs Brants pirmās trešdaļas beigās skaitliskā vairākumā vadībā izvirzīja laukuma saimniekus, bet otrajā trešdaļā Erki Laiho tādā pašā situācijā panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus pagarinājumā viesiem guva Jona Vainio.

Abu komandu pirmajā spēlē otrdien ar 3:2 pārāka bija Somijas vienība.

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgalei/LLU" līdz sezonas noslēgumam atlicis aizvadīt vēl četras spēles. Pēc 48 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 42 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz priekšpēdējo – 13. – vietu.