«Zemgale/LLU» hokejistiem neizdodas gūt divās dienās otro uzvaru Somijas līgā

Latvijas hokeja čempionvienība "Zemgale/LLU" trešdien Somijas otrās spēcīgākās jeb "Mestis" līgas spēlē Jelgavā ar 1:3 piekāpās KOOVEE vienībai, netiekot pie divās dienās otrās uzvaras, liecina rīkotāju informācija.

Ričards Bernhards otrajā trešdaļā realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzīja mājiniekus vadībā, taču viesi līdz perioda vidum atjaunoja neizšķirtu un pēdējā trešdaļā guva uzvaras vārtus. Trešā ripa mača izskaņā jau ielidoja tukšos laukuma saimnieku vārtos.

Abu komandu pirmajā spēlē otrdien "Zemgale/LLU" izcīnīja uzvaru 5:1.

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgale/LLU" četros apļos paredzētas 52 spēles, pusi no tām aizvadot ledus hallē Jelgavā. Pēc 40 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 35 punktiem turnīra tabulā ieņem priekšpēdējo – 13. – vietu.