«Zemgale/LLU» hokejisti viesos pēcspēles metienos izcīna uzvaru Somijas līgā

Latvijas čempionvienība "Zemgale/LLU" trešdien izbraukumā Somijas otrajā spēcīgākajā jeb "Mestis" līgā ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja Īsalmi IPK hokejistus, revanšējoties par dienu iepriekš piedzīvoto neveiksmi, liecina rīkotāju informācija.

Jelgavas komanda divreiz pamatlaikā spēja rezultātu izlīdzināt – Harijs Brants otrajā trešdaļā realizēja skaitlisko pārsvaru, bet trešā perioda vidū Arturs Homjakovs realizēja soda metienu. Savukārt pēcspēles metienu sērijā vienīgais pie vārtu guvuma tika Homjakovs.

Abu komandu pirmajā spēlē otrdien Īsalmi IPK bija pārāki ar 5:2.

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgale/LLU" četros apļos paredzētas 52 spēles, pusi no tām aizvadot ledus hallē Jelgavā. Pēc 36 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 29 punktiem turnīra tabulā ieņem pēdējo – 14. – vietu, ar divām spēlēm rezervē no priekšpēdējās vietas īpašniekiem FPS atpaliekot trīs punktus.