«Zemgale/LLU» hokejisti pret «TUTO Hockey» uzvaras Somijas līgā dala uz pusēm

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 5 mēnešiem.

Latvijas hokeja čempioni "Zemgale/LLU" sestdien Somijas otrās spēcīgākās jeb "Mestis" līgas spēlē Jelgavā ar 1:3 piekāpās "TUTO Hockey" vienībai, ko dienu iepriekš pieveica, liecina rīkotāju informācija.

Otrajā mačā mājiniekiem vienīgos vārtus guva Artūrs Karaša, otrās trešdaļas sākumā panākot neizšķirtu 1:1. Viesi līdz pēdējam pārtraukumam realizēja skaitlisko pārsvaru un atguva vadību, bet trešajā periodā nostiprināja uzvaru ar trešajiem vārtiem.

Abu komandu pirmajā spēlē piektdien "Zemgale/LLU" izcīnīja uzvaru 3:0.

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgale/LLU" četros apļos paredzētas 52 spēles, pusi no tām aizvadot ledus hallē Jelgavā. Pēc 42 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 38 punktiem turnīra tabulā saglabā priekšpēdējo – 13. – vietu.