«Zemgale/LLU» hokejisti izbraukumā Somijas līgā vēlreiz uzvar pēcspēles metienos

Latvijas čempioni "Zemgale/LLU" piektdien viesos ar 4:3 pārspēja Kokolas "Hermes" hokejistus Somijas otrās spēcīgākās jeb "Mestis" līgas spēlē, uzvaru otrajā mačā pēc kārtas nodrošinot pēcspēles metienos, liecina rīkotāju informācija.

Arturs Karaša pirmajā trešdaļā viesiem atjaunoja neizšķirtu, bet Rainers Rullers otrajā periodā nodrošināja "Zemgale/LLU" 2:1 pārsvaru. Pēdējā trešdaļā "Zemgale/LLU" nonāca zaudētājos, bet pamatlaika priekšpēdējā minūtē Daniels Goršanovs panāca izlīdzinājumu.

Pēcspēles metienos Jelgavas komandai uzvaru nodrošināja Artura Homjakova trāpījums.

Abas komandas vēlreiz tiksies sestdien.

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgale/LLU" četros apļos paredzētas 52 spēles, pusi no tām aizvadot ledus hallē Jelgavā. Pēc 37 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 31 punktu turnīra tabulā ieņem pēdējo – 14. – vietu, no tuvākajiem konkurentiem FPS atpaliekot vienu punktu ar divām spēlēm rezervē.