«Zemgale/LLU» hokejisti izbraukumā cieš sezonā smagāko sakāvi Somijas līgā

Latvijas hokeja čempionvienība "Zemgale/LLU trešdien viesos ar 0:9 piekāpās Rovaniemi "Kiekko" vienībai un cieta debijas sezonā smagāko sakāvi Somijas otrajā spēcīgākajā jeb "Mestis" līgā, liecina rīkotāju informācija.

Laukuma saimnieki pirmajā trešdaļā ieguva trīs vārtu pārsvaru, bet otrajā periodā iemeta četrus bezatbildes vārtus un panāca jau 7:0. Vēl divas ripas Jelgavas komandas vārtos nonāca pēdējā trešdaļā.

Jau vēstīts, ka abu komandu iepriekšējā spēlē otrdien mājinieki bija pārāki ar 4:3.

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgalei/LLU" četros apļos līdz marta vidum paredzētas 52 spēles, pusi no tām aizvadot ledus hallē Jelgavā. Pēc 44 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 38 punktiem turnīra tabulā ieņem pēdējo – 14. – vietu.