«Sabres» atspēlējas un izcīna sesto uzvaru pēc kārtas

Sesto uzvaru pēc kārtas pirmdien guvusi latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres”, kas papildlaikā ar 5:4 uzvarēja Pitsburgas “Penguins”, liecina organizatoru informācija.

Jau spēles devītajā minūtē “Penguins” izvirzījās vadībā, vārtus gūstot Derikam Brasāram, pēc trim minūtēm rezultātu izlīdzināja Teigs Tomsons. Pirmā trešdaļa gan noslēdzās pitsburgiešu zīmē, jo vārtus guvu Fils Kesels.

Otrajā trešdaļā pitsburgieši turpināja ofensīvu, jau pirmajā piecās minūtēs gūstot divus vārtus un atstājot “Sabres” visnotaļ neapskaužamā situācijā ar rezultātu 1:4. Bet tad Zeka Bogosjana un Keisija Nelsona vārtu guvumi situāciju līdz trešdaļas beigām padarīja cerīgāku – 3:4.

Trešajā trešdaļā Keisijs Mitelstadts izlīdzināja rezultātu, pamatlaikam noslēdzoties neizšķirti, bet papildlaikā galavārdu teica Džeks Eikels, ļaujot “Sabres” nosvinēt sesto uzvaru pēc kārtas.

Girgensons šajā spēlē uz ledus bija 15 minūtes un 44 sekundes. Šajā laikā viņš izdarīja četrus metienus uz vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un noslēdza spēli ar negatīvu lietderīgas koeficienti mīnus viens.

Šobrīd Girgensona pārstāvētā komanda ar 28 punktiem, kas gūti 21 spēlē atrodas NHL Austrumu konferences trešajā pozīcijā. Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs trešdien, tiekoties ar Filadelfijas “Flyers”.