Roķis gūst trīs vārtus, «Zemgale/LLU» hokejisti uzvar Somijas līgas spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 5 mēnešiem.

Latvijas čempioni "Zemgale/LLU" otrdien Somijas otrās spēcīgākās jeb "Mestis" līgas spēlē Jelgavā ar 5:1 uzveica KOOVEE hokejistus, liecina rīkotāju informācija. Trīs vārtus uzvarētājiem guva Kristaps Roķis.

Mājiniekiem Roķis un Pēteris Purmalis pirmajā trešdaļā nodrošināja 2:0 pārsvaru. Otrā perioda vidū Roķis mazākumā guva "Zemgale/LLU" trešos vārtus, bet viesi līdz pēdējam pārtraukumam rezultāta starpību samazināja. Ar komandas ceturto vārtu guvumu Roķis trīsarpus minūtes pirms spēles beigām vairākumā nostiprināja Jelgavas komandas uzvaru. Piekto ripu jau tukšos viesu vārtos iemeta Artūrs Homjakovs.

Abas komandas trešdien tiksies atkārtoti.

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgale/LLU" četros apļos paredzētas 52 spēles, pusi no tām aizvadot ledus hallē Jelgavā. Pēc 39 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 35 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz priekšpēdējo – 13. – vietu.