Hokeja valstsvienība otrajā pārbaudes spēlē pārspēj Dāniju

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Tronheimā  pārbaudes turnīra otrajā mačā guva panākumu, izcīnot pirmo vietu turnīrā. Latvija ar rezultātu 3:2 uzvarēja Dāniju.

Pirmajā trešdaļā Latvijas hokejistiem vajadzēja mazāk nekā minūti, lai pēc Mārtiņa Dzierkala precīzā metiena izvirzītos vadībā. 15.minūtē pretinieki izlīdzināja rezultātu, taču 17.minūtē vairākumu realizēja Deniss Smirnovs.

Otrā perioda izskaņā mājiniekiem atkal izdevās panākt neizšķirtu, bet izšķirošā trešdaļa sākās ar vairākumu Latvijai, kurš arī šoreiz tika realizēts. 43.minūtē Dānijas vārtsargu pārspēja Filips Buncis.

Mārtiņš Dzierkals par spēli pret Dāniju

Latvijas izlases vārtus otro dienu pēc kārtas sargāja Ēriks Vītols.

Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš vērtē turnīru un pēdējo spēli

Ceturtdien turnīra pirmajā spēlē latvieši ar rezultātu 6:3 pārspēja Norvēģiju. Ar trīs gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Georgs Golovkovs.

Turnīrā Tronheimā Harijam Vītoliņam talkā devies Lauris Dārziņš un somu speciālists Peteri Nummelins.

Lauris Dārziņš par debiju trenera amatā

Latvijas hokeja izlase Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) noteiktajā decembra pārtraukumā dosies Slovākiju. Latvija šajā turnīrā tiksies ar Norvēģiju un turnīra organizatoriem Slovākiju.

Pasaules čempionāts hokejā Rīgā un Tamperē 2023.gadā notiks no 12. līdz 21.maijam. Rīgā norisināsies vienas grupas spēles, kurās spēkus mēros Kanāda, Čehija, Šveice, Slovākija, Latvija, Norvēģija, Kazahstāna un Slovēnija, kā arī divi ceturtdaļfināla mači.