Daugaviņš ar vārtu guvumu veicina Maskavas «Dinamo» uzvaru KHL spēlē

Uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ceturtdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Maskavas "Dinamo" ar 5:4 pagarinājumā pieveica Omskas apgabala "Avangard", liecina rīkotāju informācija.

Daugaviņš divarpus minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām guva laukuma saimniekiem trešos vārtus un palielināja pārsvaru līdz 3:1. "Avangard" gan panāca izlīdzinājumu 3:3 un vēlāk atspēlēja vēl vienu vārtu deficītu, izglābjoties no zaudējuma pamatlaikā, tomēr pagarinājumā "Dinamo" uzvaru nodrošināja Janne Jalasvāra.

Laukumā Daugaviņš pavadīja 19 minūtes (19:11) un trīs reizes meta pa vārtiem. Galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītās Maskavas "Dinamo" otrs Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Karsums spēlēja 17 minūtes (17:06), vienreiz meta pa vārtiem un izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem.

Ar 25 spēlēs iekrātiem 50 punktiem Maskavas "Dinamo" ieņem 4.vietu KHL Rietumu konferencē. Savukārt Daugaviņš 25 spēlēs ir nopelnījis 18 rezultativitātes punktus (9+9) un ar gūtiem deviņiem vārtiem ir Maskavas "Dinamo" labākais snaiperis.