Balcera «Senators» nenotur pārsvaru un piedzīvo zaudējumu Losandželosā

Latviešu hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" trešdien viesos pret Losandželosas "Kings" nenoturēja vadību un ar 3:2 piedzīvoja zaudējumu. Savukārt Nacionālā hokeja līga (NHL) izvērtēs tālākās sezonas plānus un koronavīrusa "Covid-19" potenciālos draudus, liecina NHL informācija.

Balcers spēlēja 13 minūtes un 38 sekundes, no kurām divas minūtes (2:01) skaitliskajā vairākumā. Latvietis trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku mesto ripu. Spēli viņš noslēdza ar negatīvu lietderības rādītāju -1.

Vēl trešā perioda vidū viesi bija vadībā ar 2:1, tomēr divus vārtus atlikušajā laikā guva "Kings", kas svinēja panākumu spēlē.

Otavas "Senators" un Losandželosas "Kings" spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Jau vēstīts, ka Nacionālā basketbola asociācija nolēmusi uz nenoteiktu laiku apturēt sezonu koronavīrusa "Covid-19" pandēmijas dēļ. Lai gan NHL šādu lēmumu vēl nav pieņēmusi, līga sola izvērtēt spēļu risku un ceturtdien ziņot par turpmākās sezonas plāniem.

Lai mazinātu vīrusa izplatības risku, Elvja Merzļikina un Matīsa Edmunda Kivlenieka pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" vēlāk ceturtdien Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" uzņems bez skatītāju klātbūtnes. Arī Sanhosē "Sharks" gaidāmās trīs mājas spēles aizvadīs pie tukšām tribīnēm.