Merzļikins atvaira 27 metienus «Blue Jackets» zaudējumā NHL spēlē

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins trešdien atvairīja 27 metienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Kolumbusas "Blue Jackets" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Blue Jackets" mājās ar rezultātu 2:4 zaudēja Monreālas "Canadiens" komandai, kas tika pie trešās uzvaras pēdējos četros mačos.

Merzļikins tika galā ar 27 no 30 pretinieku metieniem, atvairot 90,0% raidījumu.

Kolumbusas "Blue Jackets" - Monreālas "Canadiens" spēles epizodes

Pirmajai trešdaļai noslēdzoties bez gūtiem vārtiem, Kolumbusas komandu otrā perioda ievadā izvirzīja vadībā Patriks Laine. Pēc nepilnām četrām minūtēm Alekss Ņūhoks izlīdzināja rezultātu, "Canadiens" hokejistiem pirmo reizi mačā pārspējot Mezļikinu.

Vēl pēc divām minūtēm vienu vārtu pārsvaru "Blue Jackets" atguva Jegors Činahovs, kamēr nedaudz vairāk kā piecas minūtes līdz trešdaļas beigām vēl vienu ripu Merzļikina sargātajos vārtos raidīja Kouls Kofīlds.

Nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām "Canadiens" vienu vārtu pārsvaru panāca Joels Armija, bet spēles pēdējā minūtē, kad Merzļikins jau bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, Monreālas vienībā ar precīzu metienu izcēlās Gustavs Lindstrems.

"Blue Jackets" ar 18 punktiem 24 spēlēs ieņem 15.vietu Austrumu konferencē un nākamajā mačā piektdien savā laukumā uzņems Otavas "Senators".