Girgensons «Sabres» rindās zaudē NHL spēlē, neveiksme pagarinājumā arī Bļugeram un «Canucks»

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda otrdien piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā. Neveiksmi pagarinājumā cieta arī Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

"Sabres" viesos ar rezultātu 2:3 piekāpās Floridas "Panthers" vienībai, pārtraucot trīs uzvaru sēriju.

Girgensons uz ledus pavadīja 10 minūtes 38 sekundes, no kurām 58 sekundes spēlēja mazākumā. Girgensons četras reizes meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, pārtvēra vienu ripu, uzvarēja piecos no deviņiem iemetieniem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vārtus "Sabres" labā guva Dilans Kozens un Teidžs Tompsons, bet mājinieku sastāvā ar 1+2 izcēlās Brendons Montūrs, 1+1 iekrāja Metjū Tkačaks, bet vēl vienus vārtus guva Sems Benets.

Floridas "Panthers" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes

"Sabres" ar 58 punktiem 59 spēlēs ieņem 13. vietu Austrumu konferencē, bet "Panthers", kuras rindās šosezon 18 spēles aizvadījis latviešu aizsargs Uvis Balinskis, ar 82 punktiem kļuvusi par konferences līderi.

Nākamo maču Bufalo vienība aizvadīs ceturtdien, kad viesos tiksies ar Tampabejas "Lightning" hokejistiem.

Tikmēr Vankūveras "Canucks" mājās ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Bļugera iepriekš karjerā pārstāvētajai Pitsburgas "Penguins".

Bļugers spēlēja 13 minūtes 52 sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un uzvarēja divos no četriem iemetieniem, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

"Canucks" pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā 2:0, bet Pitsburgas komanda otrajā periodā deficītu atspēlēja, līdz Vankūveras komanda ar trešajiem vārtiem atguva vadību. Tomēr pēdējā trešdaļā "Penguins" vēlreiz panāca izlīdzinājumu un pagarinājumā Eriks Karlsons guva viesiem uzvaras vārtus. Ar diviem iemestiem vārtiem uzvarētājiem izcēlās Rikards Rakels.

Vankūveras "Canucks" - Pitsburgas "Penguins" spēles epizodes

Vankūveras komanda ar 61 spēlē iekrātiem 83 punktiem saglabāja līderpozīcijas Rietumu konferencē, kā arī ir līdere līgas kopvērtējumā.

"Canucks" nākamo spēli aizvadīs ceturtdien mājās pret Losandželosas "Kings".