Latvijas hokeja līgas pusfinālsērijā šovakar trešo uzvaru pār ''Prizmu'' svin ''Mogo/LSPA'' un nonāk uzvarētas spēles attālumā no fināla

Latvijas futbola Virslīgas otrās kārtas pirmajā spēlē FS "Jelgava" pieveic BFC "Daugavpili" un izcīna pirmo panākumu šajās sacensībās

"Zemgale/LLU" komandai sezonas noslēgums Mestis līgā

«Zemgale/LLU» zaudē sezonā priekšpēdējā spēlē Somijas hokeja līgā

"Zemgale/LLU" ceturtdien Jelgavā ar 2:4 piekāpās Kajāni "Hokki" hokejistiem sezonā priekšpēdējā spēlē Somijas otrajā spēcīgākajā jeb "Mestis" līgā, liecina rīkotāju informācija.

Laukuma saimnieki pirmajā trešdaļā ielaida trīs bezatbildes vārtus, un pēc pārtraukuma Ēriku Vītolu vārtos aizstāja Rihards Cimermanis.

Mājiniekiem otrajā trešdaļā pēc Rainera Rullera un Ričarda Bernharda gūtajiem vārtiem izdevās samazināt negatīvo rezultāta starpību līdz minimumam 2:3, tomēr viesi līdz pēdējam pārtraukumam atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Trešajā periodā rezultāts vairs nemainījās.

Abas ārpus izslēgšanas spēļu dalībnieku loka palikušās komandas vēlreiz tiksies piektdien, noslēdzot dalību turnīrā.

Debijas sezonā "Mestis" līgā "Zemgalei/LLU" pēc 51 spēles ar 48 punktiem turnīra tabulā ieņem 13. vietu un apsteidz vienu sāncenšu komandu.