«Zemgale/LLU» gūst divās dienās otro uzvaru Somijas hokeja līgā

"Zemgale/LLU" sestdien Jelgavā ar 6:3 pieveica "KeuPa" hokejistus Somijas otrās spēcīgākās jeb "Mestis" līgas spēlē un guva divās dienās otro uzvaru, liecina rīkotāju informācija.

Mājiniekiem Daniels Andersons un Haralds Slišāns pirmajā trešdaļā nodrošināja 2:0 pārsvaru, bet pēc pārtraukuma Artūrs Karaša vairākumā guva trešos vārtus. Pārsvaru Jelgavas komanda gan nenoturēja - Rasmuss Heljanko otrajā periodā rezultāta starpību samazināja, bet pēdējā trešdaļā Jūso Heikile un Heljanko rezultātu līdzsvaroja.

Tomēr pēdējās divarpus minūtēs Ričarda Bernharda un Ričarda Fomina gūtie vārti nosvēra uzvaras kausus par labu "Zemgale/LLU". Mača izskaņā Bernhards vēl iemeta ripu tukšos vārtos.

Abu komandu pirmajā spēlē piektdien "Zemgale/LLU" guva uzvaru 3:1.

Debijas sezonā "Mestis" līgā "Zemgalei/LLU" vēl atlicis nākamnedēļ aizvadīt pēdējās divas spēles. Pēc 50 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 48 punktiem turnīra tabulā ieņem 13. vietu un apsteidz vienu sāncenšu komandu.