«Zemgale/LLU» hokejisti gūst uzvaru, pakāpjas uz 12. vietu Somijas līgā

"Zemgale/LLU" piektdien Jelgavā ar 3:1 pieveica "KeuPa" hokejistus Somijas otrās spēcīgākās jeb "Mestis" līgas spēlē un turnīra tabulā pakāpās uz 12. vietu, liecina rīkotāju informācija.

Mājiniekus pirmajā trešdaļā vadībā izvirzīja Ričards Fomins, bet otrajā periodā Mīro Linjala panāca viesiem izlīdzinājumu. Taču vēl līdz pēdējam pārtraukumam Artūrs Karaša atguva laukuma saimniekiem vadību, turklāt noslēguma trešdaļā Gatis Gricinskis mazākumā iemeta trešos vārtus.

Abas komandas vēlreiz tiksies sestdien.

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgalei/LLU" līdz sezonas noslēgumam atlicis aizvadīt vēl trīs spēles. Pēc 49 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 45 punktiem turnīra tabulā apsteidz divas sāncenšu komandas.