Bļugeram uzvara, Girgensonam zaudējums NHL spēlēs; Merzļikins paliek rezervē

Zemgus Girgensons ceturtdien vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piedzīvoja zaudējumu. Uzvaru izcīnīja Teodors Bļugers, spēlējot Vankūveras "Canucks" sastāvā.

"Sabres" viesos ar rezultātu 2:4 zaudēja Nešvilas "Predators" vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes 17 sekundes, kuru laikā izpelnījās divas soda minūtes, vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Nešvilas "Predators" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes

"Sabres" ar 63 punktiem 64 spēlēs ieņem 13. vietu Austrumu konferencē.

Savukārt Vankūveras "Canucks" ar 3:1 viesos pārspēja Stenlija kausa īpašniekus Vegasas "Golden Knights".

Bļugers spēlē pret pērnajā sezonā pārstāvēto "Golden Knights" spēlēja 13 minūtes, veica divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un uzvarēja septiņos no 11 iemetieniem, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Vegasas "Golden Knights" - Vankūveras "Canucks" spēles epiozdes

Ar 65 spēlēs gūtiem 89 punktiem "Canucks" ir Rietumu konferences līderi un nākamo spēli komanda aizvadīs sestdien mājās pret Vinipegas "Jets".

Tikmēr Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien palika rezervē NHL spēlē, kurā viņa Kolumbusas "Blue Jackets" komanda izcīnīja uzvaru.

"Blue Jackets" mājās ar rezultātu 4:2 uzvarēja Edmontonas "Oilers" komandu. "Blue Jackets" ar 54 punktiem 63 spēlēs ieņem 15. vietu Austrumu konferencē.