Rīta Panorāma

Svētku laiks un noskaņa.Koncerts "Vēstule Ziemsvētkos" Baldones baznīcā

Rīta Panorāma

Ņujorkas kristāla bumba gatava Jaunajam gadam

Latvijas sportistu apsveikumi Jaunajā gadā!

Latvijas sportistu Jaungada novēlējumi: Iedvesmu, izturību un ticību sapņiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Pozitīvas enerģijas caurstrāvotu un panākumiem bagātu Jauno gadu saviem līdzjutējiem novēlēja vairāki Latvijas spēcīgākie sportisti, uzrunā Latvijā Televīzijā aicinot gūt iedvesmu lieliem darbiem, saglabāt izturību un nezaudēt ticību saviem sapņiem.

Titulētais skeletonists Martins Dukurs ikvienam novēlēja veselību, mērķu piepildījumu un veiksmi, bet grūtākiem brīžiem arī izturību un mērķtiecību šķēršļu pārvarēšanā.

Savukārt Tokijas olimpiskajās spēlēs 4. vietu ieguvušais pludmales volejbolists Edgars Točs aicina iet dzīvē ar platu smaidu un ticēt sapņiem, jo tie piepildās. Tokijas olimpiskajā turnīrā arī 4. vietu sasniegusī pludmales volejboliste Tīna Graudiņa  novēlēja rast iedvesmu jauniem darbiem un gūt tikpat daudz enerģijas to veiksmīgai īstenošanai.

Stipru veselību, sportisku garu un piedzīvojumiem bagātu gadu novēlēja Tokijas olimpiskās bronzas ieguvējs svarcelšanā Artūrs Plēsnieks. 

Riteņbraucējs Toms Skujiņš mudina līdzjutējus saglabāt pozitīvās emocijas un mundrumu sportistu atbalstīšanā. Savukārt sportistus Toms aicina atcerēties, ka aiz viņiem stāv liela tauta, kam rūp savi atlēti. 

Skrējēja Sindija Bukša novēlēja 2022. gadā vairāk uzvaru un ticību saviem sapņiem, lai ik reizi cīnītos līdz distances pēdējiem metriem.

Savukārt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) debitējušais aizsargs Kristiāns Rubīns ikvienam novēl stipru veselību un apņēmību pārvarēt jebkādus šķēršļus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti