Rašmanes izcīnītā bronzas medaļa palielina cerības uz atbalstītāju piesaisti šaušanas sportam

Kad pasaules bronzas medaļniece šāvēja Agate Rašmane no Baku ieradās Rīgā, viņa jau zināja, ka lidostā būs kāds sagaidītājs. Starp sagaidītājiem bija arī Latvijas Radio, kas aprunājās gan ar sportisti, gan Latvijas Šaušanas federācijas prezidentu Raimondu Bergmani.

Pasaules čempionātā startēja 105 dalībnieces, un tur tika izcīnītas četras ceļazīmes uz Parīzes olimpiskajām spēlēm. Agate neslēpa, ka tikšana finālā jau bijis prātam neaptverams panākums.

Pirmais starts bija jau 8.30 no rīta, kas sportistei ļoti labi patika, jo tad viņa vēl nav pilnībā pamodusies un nav arī tāds satraukums, bet uz pēdējām kvalifikācijas sērijām gan satraukums bijis ļoti liels. "Tāds prieks, ka izdevās," neslēpj sportiste.

Intervija ar Agati Rašmani pēc bronzas medaļas izcīnīšanas Pasaules čempionātā
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Finālā tika astoņas labākās no 105 dalībniecēm. Rašmane atklāj, ka īsti pat nezina, kas notika finālā, jo mēģinājusi koncentrēties uz savu sniegumu – to viņa noskatīsies vēlāk ierakstā. Vislielākās emocijas bijušas, kad uz ugunslīnijas palikušas vien trīs sportistes. Un jau pēc tam, kad viņa nogājusi no ugunslīnijas, tad nāca ārā visas emocijas.

Vislielākais prieks Agatei, ka viņai pašai izdevās izcīnīt ceļazīmi uz olimpiādi, jo uz Tokijas spēlēm viņa tikusi, pateicoties reitinga punktiem.

Par Agates augstajiem panākumiem prieku pauda arī Bergmanis, norādot, ka pēdējos gados federācijā organizatoriskie jautājumi bijuši gana bēdīgi un prieks, ka tik īsā laikā un ar nelieliem resursiem, salīdzinot ar citām valstīm, izdevies tikt pie tik augsta panākuma. Ķīnā vien esot ap miljons šāvēju, piebilda prezidents.

Intervija ar Raimondu Bergamni pēc bronzas medaļas izcīnīšanas šaušanas sportā
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Viņš pauda cerību, ka augstais panākums ļaus piesaistīt finansējumu šaušanai kā sporta veidam un sakārtot arī tik smago infrastruktūras jautājumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti