LBL pusfināls, BK "Ventspils" – BK "Ogre"

Latvijas handbola federācija galvenā trenera meklējumos

LBL pusfināls, BK "Ventspils" 61:76 BK "Ogre"

BK «Ogre» vēlreiz izvirzās vadībā Latvijas basketbola līgas pusfināla sērijā

BK "Ogre" pirmdien viesos ar 76:61 uzveica BK "Ventspils" vienību trešajā spēlē Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Cīņā līdz trim uzvarām Ogres komanda ieguva 2-1 pārsvaru un nākamajā spēlē var nodrošināt vietu finālā.

Uzvarētājiem rezultativitātes līderis Rihards Zēbergs iekrāja 14 punktus, bet Kristaps Dārgais pievienoja 12 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas. Laukuma saimniekiem Linards Jaunzems guva 15 punktus.

Ogres komandai otrajā ceturtdaļā izdevās 13:2 atrāviens, kas viesiem ļāva puslaiku noslēgt ar 11 punktu pārsvaru (32:21). Trešajā ceturksnī "Ogre" panāca vadību ar 21 punktu (51:30) un mača atlikušajā daļā arvien noturēja divciparu skaitļa pārsvaru.

Sērijā ceturtā spēle notiks trešdien Ogrē.

Dārgais pēc sērijas trešās spēles intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka jāiet uz uzvaru nākamajā mačā, jo 4.maijs komandai bija lieliska diena pirms pāris gadiem, pirmo reizi izcīnot bronzas medaļas. Šoreiz BK "Ogre" ir iespēja spert vēl soli tālāk un pirmo reizi tikt finālā.

Pretiniekus finālā jau gaida pašreizējie valsts čempioni "VEF Rīga", kas sērijā ar 3-0 pārspēja "Latvijas Universitāti". Pusfinālu zaudētāji sezonu turpinās cīņā par bronzas medaļām.

"VEF Rīga" un BK "Ventspils" vietu pusfinālā nodrošināja pēc regulārās sezonas rezultātiem, savukārt "Latvijas Universitāte" ceturtdaļfinālā pārspēja "Valmiera Glass/ViA", bet BK "Ogre" izslēgšanas turnīru sāka ar uzvaru pār BK "Liepāja".