Latvijā pieejama Elīnas Garančas labāko ierakstu izlase

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Arī Latvijas mūzikas veikalos jau pieejams jaunais Elīnas Grančas CD "Elīna – The Best of Elīna Garanča". Tajā mūsu pasaulslavenā operdīva pašrocīgi atlasījusi labākos ierakstus no saviem albumiem, kas līdz šim iznākuši lielājā apgādā "Deutsche Grammophon", informē "Mikrofona ieraksti".

Māksliniece pati saka, ka šis disks atklāj viņas stiprās puses pēdējo gadu ieskaņojumos un sniedz rezumējumu par padarīto, bet nu pienācis laiks jaunai ierakstu karjeras fāzei ar citu muzikālo trajektoriju. Elīna Garanča: "Šī izlase ir sava veida punkts uz "i"."

Savukārt latviešu klausītāji novērtēs faktu, ka, lai arī jaunais izdevums paredzēts visas Eiropas (un ne tikai) tirgum, tā nosaukuma "Elīna" rakstībā virs "i" likts nevis punkts, bet gan latviskā garumzīme – vēl viens apliecinājums latviskajai stājai, ko Elīna Garanča konsekventi saglabājusi spožās starptautiskās karjeras laikā.

Jaunajā izlasē skan Bizē, Delība, Sen-Sansa, Bellīni, Doniceti, Mocarta u.c. komponistu skaņdarbi, to skaitā arī Elīnas dueti ar slavenajiem kolēģiem Annu Ņetrebko un Roberto Alanju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti