Dziesminieka Dināra Gulbja dāvana Salaspilij Latvijas simtgadē - albums «Kad»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 9 mēnešiem.

Izdevniecībā «Lauska» klajā nācis Salaspils dziesminieka Dināra Gulbja nu jau otrais CD  - albums „Kad’’. Tajā ietvertas 18 dziesmas – katra ar savu noskaņu un pārdzīvojumu, ko rada Dināram vien raksturīgais izpildījums un izmantotā izcilu latviešu dzejnieku dzeja, informē "Lauskas'' pārstāve Daina Zalāne.

Muzikālo skanējumu pilnveidot līdzējuši ģitārspēles meistari Kaspars Zemītis un Reinis Jaunais, kā arī mūziķi no Reiņa grupas - Lauma Kazaka (basģitāra) un Ivars Logins (bungas). Par kopējo CD skanējumu rūpējies Kaspars Bārbals studijā „Lauska”.  

„Par dziesminieku nepiedzimst. Tas ir kādas augstākas varas aicinājums. Tā ir izredzētība būt mūzikā un būt citādam – savādāk just un dziedāt. Tas ir izaicinājums...," atzīst Dinārs Gulbis. Jaunībā viņš sācis radu kopā būšanas pasākumos, kad mamma iemācīja dziedāt tā pa īstam, no visas sirds. "Jau tolaik mani ļoti ietekmēja viņas izpildītās smeldzīgās dziesmas ar Aleksandra Čaka vārdiem.  Pamazām veidojās izpratne, ka dzejai, saistoties ar personīgajām izjūtām, dziedāšanā ir īpaša nozīme. Tā dzimst burvība un īstās krāsas."   

Dziesminieka otrais albums ir dāvana Salaspilij Latvijas simtgadē - "Salaspilij, kas ir manas mājas fiziskā un arī garīgā nozīmē." 

Dziesma „Vibrācija un skaņa” no albuma „Kad”.

Albuma ieskandināšana paredzēta oktobra otrajā pusē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti