«Dod pieci!» VIDEO: LR3 – «Klasikas» programmā uzstājas Evilena Protektore un grupa «Putni»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Sestdien, 22. decembrī, labdarības maratona „Dod pieci!” priekšpusdienas programmu piepildīja Latvijas Radio 3 – „Klasika” muzikālā programma.

„Dod pieci!” stikla studijā Doma laukumā uzstājās Evilena Protektore kopā ar pianistu Kristu Seržantu un pūtēju orķestra „Rīga” pūtēju ansambli diriģenta Valda Butāna vadībā, tāpat priekšnesumu sniedza vokālā grupa „Putni” kopā ar ģitāristu Matīsu Čudaru, klavesīnisti Ievu Salieti un klarnetistu Jēkabu Nīmani.

Evilena Protektore, Krists Seržants, orķestra „Rīga” pūtēju ansamblis, diriģents Valdis Butāns – Ērvinga Berlina „White Christmas”

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

„Putni”, Matīss Čudars, Ieva Saliete, Jēkabs Nīmanis – „Naktī bira zelta rasa”

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

Konteksts:

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runā par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicina ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

Noskaties labdarības maratona «Dod pieci!» himnas video!

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti