Botāniskajā dārzā atkārtoti uzstāsies Imants Daksis

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Trešdien, 29. augustā, pulksten 19.00 Latvijas Universitātes (LU) Botāniskā dārza Palmu mājā notiks Imanta Dakša koncerts. Tieši pirms gada Daksis pirmo reizi koncertēja stiklotajā 24 metrus augstajā Palmu mājā, un, ņemot vērā cilvēku atsaucību, tika nolemts šīs vasaras izskaņā šādu koncertu atkārtot.

Arī šogad mūziķis uzstāsies akustiski un klausītājiem būs iekārtotas ērtas sēdvietas starp palmām un citiem eksotiskiem augiem. Ieejai pasākumā būs derīgas Botāniskā dārza apmeklētāju biļetes, informēja LU Botāniskā dārza pārstāve Dainuvīte Roginska.

Imants Daksis ir mūzikas un vārdu autors vairāk nekā 400 dziesmām latviešu valodā, kā arī vairākiem desmitiem dziesmu krievu un angļu valodā. Šobrīd Daksis strādā pie albuma “Ass”, kura prezentācija notiks 26. septembrī.

Dziesminiekiem raksturīgie spēles instrumenti - akustiskā ģitāra, balss un ar kāju sists ritms, Imanta izpildījumā ir piesātināti ar ekspresiju un drosmi, kam Latvijas mūzikā nav analoga un kas piesaista dažādu tautību un gadagājuma klausītājus. Imanta mūzika nav definējama viena stila robežās, jo viņa dziesmas gan tematiski, gan muzikāli ir ļoti dažādas – monumentālas, ārkārtīgi ekspresīvas, melodiskas, maigas un pat sentimentālas, tās runā par transcendentālām un personīgām tēmām, materiālās un nemateriālās pasaules mijiedarbību un klausītājus ar atvērtu uztveri aicina uz drosmīgu un brīvu pasaules tvērumu.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti